Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to prześlij swoje CV wraz z informacją dlaczego to Ciebie powinniśmy zatrudnić na adres biuro@ngplast.pl

Aktualnie poszukujemy do pracy na stanowisku: Doradca techniczno -handlowy

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • Prezentowanie, ofertowanie i sprzedaż oferty handlowej Firmy
  • nawiązywanie kontaktów i organizacja współpracy z Klientami i Partnerami handlowymi
  • pozyskiwanie nowych, stałych Klientów
  • prowadzenie działań informacyjno-marketingowych dotyczących oferowanych produktów
  • Analiza finansowa prowadzonych projektów
  • Godne reprezentowanie spółki na zewnątrz
  • Przedkładanie przełożonym założeń i proponowanie rozwiązań w zakresie pozyskiwania klientów i utrzymywania relacji z istniejącą grupą odbiorców
  • tworzenie koncepcji projektowych we współpracy z projektantami ( wsparcie procesu projektowego)
  • uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach na terenie kraju i za granicą
  • współpraca z pozostałymi działami i zespołami firmy celem optymalizacji procesów sprzedaży i produkcji .

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego (wymagane)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min 2 lata )
  • doświadczenie w branży opakowań ( mile widziane w firmie produkcyjnej )
  • dobra znajomość rynku lokalnego
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • komunikatywność
  • biegła obsługa komputera , znajomość MS Office
  • nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientami i osiąganie celów
  • wysoka kultura osobista
  • efektywna samoorganizacja pracy
  • umiejętności rozwiązywania problemów i wytrwałości w realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności handlowe i negocjacyjne

a także Pracowników Produkcji

  • – Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
  • – Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • – Kontrolowanie jakości wytworzonego produktu
  • – Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • – zdolności manualne
  • – sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • – umiejętność pracy w grupie
  • – dyspozycyjność
  • – nie wymagane doświadczenie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • terminowe wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny umowa zlecenie)
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • System premiowy
  • Pakiety opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń
  • stałe dofinansowanie aktywności sportowej
  • Miłą atmosferę pracy

kariera1